| BUBULINA a întrebat:

Ce filme imi recomandati inspirate din viata reala? nu telenovele. povesti de viata de femilie...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bubulina, ai grija ce iti doresti...ca s-ar putea sa se intample.hee hee

13 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Daca vrei un film inspirat din viata reala iti recomand : Taken. un super filmwinking. uite-te cu incredere.

| inna a răspuns:

Babel, Closer, The Paranoid Park-drame inspirate din viata reala.

| BUBULINA explică:

@criticul ne uitam aman2?batting eyelashes

| BUBULINA explică:

Criticul era singura mea sperantalaughing)
sper sa mai am alta ocazie

| RetroX a răspuns:

Valkyrie

| Andreea_8014 a răspuns:

Promisiunea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ingeri si demoni... e superb...si este cam adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Changeling, A beautiful mind, Awake(cred... dar e foarte tare).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Bubulina, eu l-am vazut, nu stiu cate sanse ai sa ai sa il vezi si tu daca ne-am uita impreunarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desy... este un film... din viata reala si este super love struck

| catalin2013 a răspuns:

127 hours ( fain filmul ) si "Hatchi" (acest film o sa te faca sa plingi sincer iti spun am patit-o)

| johnycostello a răspuns:

Intrusul. Un film despre industria tutunului si masinariile din aceasta industrie. E bazat pe un caz real.

| pintiliifanu a răspuns:

Filmu din veata reala il facem noi si drama tot noi dar ce nu putem sa facem este un singur lucru sa spunem nu la tot ce trebuie spus nu