| iri a întrebat:

Ce filme indiene faine stiti?

Răspuns Câştigător
| asya a răspuns:

Pe langa cele adaugate:mama cu orice pret, Dil Ne Jise Apna Kaha(este superb), veer-zaara, umrao jaan...si mai stiu destule...cand te uiti la acestea trimite-mi un mesaj pe privat si iti mai spun!
Si in legatura cu cei ce comenteaza ca is oribile ca nu le plac etc.sa stiti ca intrebarea nu a fost:,, Cui ii plac filmele indiene?"Va-ti fi putut abtine totusi de la comentarii...

22 răspunsuri:
| iri explică:

Multumesc pentru titluriwinking cat despre parerilor a vreo 3... cred ca asya v-a dat un raspuns pe masura

| Nastia a răspuns:

Devdas, cel mai tare cel mai bun

| www a răspuns:

Nu exista, toate sunt proaste.

| cLaudYu a răspuns:

Buna.
Mie imi plac cel mai mult: Prietenii mei elefantii, Lantul amintiriilor, O floare si doi gradinari. big grin

| Haydee a răspuns:

O floare si doi gradinaribig grin laughing
...sau ala nu era indian?sad

| zemantex a răspuns:

Indian, film si fain in aceeasi propozitie e un nonsens

| eek a răspuns:

Detest filmele indiene si musicalurile

Răspuns utilizator avertizat
| RappK a răspuns:

Pe langa ce a spus cLaudYu mai adauga si Doi frati indienihappy

| babyangel a răspuns:

Lucky:X si lantul amintirilor( pe asta l-am vazt cand eram mica) :X:X

| mariutza a răspuns:

Om Shanti Om

| mariutza a răspuns:

Si Kabhi Alvida naa kehna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul big brather numarul 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa va intreb si eu de un film indian in care joaca salman khan si inca vreo doi ei in film sunt 3 frati in care unu este bolnav si astia doi se lupa pe averea lasata de tatal lor? plss ast raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sing is king

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prieteni mei elefanti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lantul Amintirilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asoka, merita vazut, este cel mai frumos film, regizat bine iar povestea este superba.

| MisterSteeck a răspuns:

Lantul Amintirilor!

| indianulcom a răspuns:

Superb saitul https://www.indianul.com/

Toate serialele si filmele indiene merg fara probleme si rapid.

| giany41691 a răspuns:

1.Yuvvraaj (2008)
Sângele apă nu se face
2. Wanted
3.Veer
4.Kyon Ki
5. Tere Naam