| dulcika a întrebat:

Ce filme vizionati si care sunt cele mai vizionate?

Răspuns Câştigător
| Mya a răspuns:

Cele artistice. Drama, S. F., thriller, horror, comedie...cam toate genurile, mai putin telenovele. big grin

5 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Mie imi place f mult twilight, e chiar un film misto de totlove struck

| gabrielutzu a răspuns:

Urmatoarele filme: k, care, k, care, k, care, k, care, k, care... k, care, k, care...:laughing

| gabrielutzu a răspuns:

Urmatoarele filme: k,kre,k,kre,k ,kre,k,kre,k,kre......k,kre,k,kre.......:laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce e nou... le iau de pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit acum la Prison Break si Gossip Girl(seriale).
Filme nu stiu:-? Ce apare nou.si cred ca o sa'mi placa.De obicei inainte sa ma uit la un film intru pe www.imdb.com si citesc mai multe:P