| dedegirll a întrebat:

Ce foloseste cretaker sa faca desenele alea si sa le faca ca un film pe un site? De unde pot downoalda?

6 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Al dracu' Cretaker asta... ce-o folosi sa le faca ca un filme pe site.De unde le-o downloada copilu' ala?

| Rayyy a răspuns:

Sunt mai mult ca sigura ca nu sunt facute cu Paint... a folosit Photoshop probabil.

| 100SweetSmile4you a răspuns:

(Isi) foloseste talentul si imaginatia!
Si daca te refereai la un program anume...Nu este obligatoriu sa downloadezi un program special...Paint-ul il ai deja in computer. happy

| Melody a răspuns:

Foloseste PAINT(banuiesc). Il ai in calculator si tu.

| JustMeBăi a răspuns:

Paintrolling on the floor

| BackAgainToTPU a răspuns:

Paint NET sau Photochop, am vazut efecte de blur big grin