| ADY_5784 a întrebat:

Ce-i care jucati Online Football Manager, ati cumparat vreo data tichete premium dinalea? Se merita sa le cumperi?

2 răspunsuri:
| Georgic7 a răspuns:

Pai depinde...Se meira pentru cate zile iti cumperi de tichete premium.Este mult mai misto jocul cu tichete, poti face mult mai multe lucruri cum ar fi:Sa iei ce echipa vrei din ziua 4 de pregatire, sa iti facu upgrade la stadion, sa vezi meciuri live pe tabela de scor, sa ai subcont, scout etc...

| RaDuKu_6372 a răspuns:

Da