| mariatina a întrebat:

Ce idei aveti pentru o zi de nastere pentru timpul zilei dar si pentru o petrecere in pijama - desigur pentru timpul nomptii? Ps : suntem doar 2 fete de 11 ani.

1 răspuns:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Pai in timpul zilei puteti sa mergeti la mall sau sa mergeti la un strand iar daca nu vreti sa iesiti sa va jucati pe PC si sa mai vorbiti.Pe timpul noptii daca nu va e frica uitati-va la un film horror sau spuneti povesti de groaza.Sau noaptea ati putea sa va spuneti amintiri de cand erati mici.