| CASANDRAAAAAAAA a întrebat:

Ce imi poate face un politist daca fumez si sunt si minora?

Răspuns Câştigător
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Te v-a atentiona. Depinde, unii nu au nici-o problema dar, altii te intreaba cati ani ai, daca parintii tai stiu sau daca ai voie!
Prietenul meu, avea 16 ani si l-a prins politia cand fuma, si i-a spus sa nu mai fumeze ca o sa aiba probleme cu politiawinking

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Annd a răspuns:

Ehe smug

| hitman_5613 a răspuns:

Daca te stie te spune la parinti daca nu te atentioneaza, dar daca esti desteapta fumeaza si tu seara sau in locuri mi ascunse cum ar fi la subteranurile din orasul tau.

| SummerR a răspuns:

Nu iti poate face nimic.

| bogdan24 a răspuns:

Nu ati face nimic.