| iris2003 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre Maxthon Cloud browser?

2 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Http://goo.gl/Y3xIE

Cele mai rapide navigatoare web rămân Google Chrome și Comodo Browser.
Acum, depinde cu care îți place ție.

| neluion69 a răspuns:

Maxthon software-ul browser de internet este un browser puternic, cu tab-uri, cu o interfață extrem de personalizabil. Ea se bazează pe motorul de browser-ul Internet Explorer (browser-ul cel mai probabil Web curentă), ceea ce înseamnă că ceea ce funcționează în browser-ul IE va funcționa la fel în browser cu tab-uri Maxthon, dar cu multe caracteristici suplimentare eficiente, cum ar fi:
Navigare cu file Interface
mouse Gestures
Super Drag & Drop
protecție a vieții private
AD Hunter
RSS Reader
Extensii respectiv sprijinirea
Bar utilitar extern
jupuială
Și mult mai mult pentru a explora.