| syjey a întrebat:

Ce inseamna curier posta romana? Inseamna ca-mi vine prin curier comanda direct acasa, sau prin posta?

Răspuns Câştigător
| AnonimA a răspuns:

Prin postahappy

1 răspuns:
| Canswers a răspuns:

Curier-iti vine comanda acasa(de obicei intre 1-3 zile)(sunt foarte rapizi).
Posta romana-primesti o scrisoare cand iti vine coletul si trebuie sa mergi la posta ca sa il ridici(intre 3-7 zile). Recomand metoda prin curierwinking.NU esti curier posta romana, dor curier si posta romana!winkingFunda xD