| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Care e faza cu Hattrick-ul?

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Kinkyk are dreptate...

2 răspunsuri:
| kinkyk a răspuns:

Daca te referi la joc, Hattrick este un joc online, în care utilizatorii sunt manageri ai unei echipe de fotbal. Jocul oferă posibilitatea de a schimba tipul antrenamentului, de a angaja sau concedia specialişti, cumpăra sau vinde jucători, aranja echipa de joc pentru meci, de a investi echipa de tineret, şi de conduce echipa aşa cum un posesor de echipă de fotbal reala ar face. Ca joc de manager, utilizatorul trebuie să le dea jucatorilor pozitii de joc şi alte poziţii de strategie şi tehnică de bază.

| kitiku a răspuns:

Cand acelasi jucator marcheaza de 3 ori intr-un meci de fotbal