| Asyul95 a întrebat:

Ce inseamna petarda cu un foc? Funda![raspuns concret]!

Răspuns Câştigător
| djdani2010 a răspuns:

Ii dai foc la petarda si pocneste doar o data. daca era mai mare de 5 focuri aprindeai su pocnea de 5 ori

11 răspunsuri:
| MihaiClaudiuBragadiru a răspuns:

Care explodeaza doar odata face bum odata laughing.Eu mi-am luat cu 3 focuri!

| Asyul95 explică (pentru MihaiClaudiuBragadiru):

Tare!tongue

| Asyul95 explică (pentru MihaiClaudiuBragadiru):

Multumesc tuturor! mi-am dat si eu seama ce inseamna big grin

| Mikyyela a răspuns:

Adica dupa ce ii dai foc la capatul care contine pucioasa si o arunci "bubuie" decat o data, adiak are un singur foc. Daca avea 2 focuri Bubuia de 2 ori! funda>?

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Petarda cu foc inseamna o petarda care si pocneste dar care si scoate fochappy... funda?:*

| tudornike97 a răspuns:

Inseamna ca ii dai foc si explodeaza doar 1 data. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care pocneste o singura data.

| marian23213234 a răspuns:

Depinde! petarda cu un singur foc inseamna, ca este o petarada doar cu un cartus de catran.(adica bubuie decat o data)funda? plz

| marian23213234 a răspuns:

Nu da funda

| bybyshorrr a răspuns:

Ca daca ii dai foc pocneste o singura data

| pokemon66 a răspuns:

Care pocneste o singura data
daca era cu 3 focuri pocnea de trei ori logic