| yupiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Ce inseamna sa ai banat pe ladypopular?
Si ce faci ca sa ai banat?

Răspuns Câştigător
| mymy a răspuns:

Pai sa-ti explic nu e "sa ai banat" ci sa FI banat. Daca ai ban pe ladypopular inseamna ca nu poti face nimic in joc, nu poti sa-i dai de mancare nu poti sa dai mesaje, nimic! Doar iti apare un mesaj "banat pana in ZZ.LL.AA si motivul pentru care esti banat! Daca este "multyaccounting" atunci ban-ul este pana in 2016. (multyaccounting=mai multe conturi). Depinde de motiv pentru cat timp esti banat. Ca sa sa fi banat trebuie sa incalci regulamentul! Daca esti banat (pana in 2016) poti incepe din noi jocul (lvl0) pe un alt cont, dar doar unul! Succes in joc, daca mai ai intrebari. pot sa-ti raspund big grin

2 răspunsuri:
| TheGrooveStreet a răspuns:

1. banat inseamna sa nu poti intra pe contul tau
2. Sa iei ban e foarte usor laughing incalci regulile cum ar fi sa injuri pe chatlaughing

| Rhox a răspuns:

Aaa asta inseamna.pai eu am injurat'o pe una sh ma banat pana in a doua zi da eu am o sora care avea sh ea cont si eu mai aveam inca un cont sh astea sunt blokate pana in 2016... e o mare prostiecrying