| NUUSTIU a întrebat:

Cum se joaca LadyPopular adica mai exact ce trebuie sa faci?

Răspuns Câştigător
| geoolina a răspuns:

Joc si eu daca vrei mai multe informatii, sa vorbim pe mess, iti dau id-ul meu pe privat

1 răspuns:
| mada12 a răspuns:

Pai, la fiecare level ai cateva misiuni de facut [le gasesti la "domnisoara mea"-> Scopuri]. dar, la fiecare misiune pe care o faci iti scade din fericire, sanatate, sete, foame, igiena si energie.asa ca mereu trebuie sa ai grija.De la lvl 5 o sa poti face jocuri cu alte jucatoare -pe bani sau fara-. Daca mai ai nevoie de ajutor trimite-mi mesaj privat.Bafta!