| Maraaa a întrebat:

Ce inseamna TPU? primul raspuns primeste fundita :*

Răspuns Câştigător
| Oxanna a răspuns:

Toti-Pentru-Unu...si unu pentru totihappy

12 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Toti pentru unu. Te plictisesti?

| Libelle a răspuns:

Toti pentru unuhappy

| Vitalie a răspuns:

Toți Pentru Unu.

| Adetomi27 a răspuns:

Toti pentru unu

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

TPU = Toti pentru unu

| FredFlintstone a răspuns:

Toti pentru unu

| FredFlintstone a răspuns:

Toti Pentru Unu este locul unde oferi ajutor semenilor tai raspunzand la intrebarile acestora. Pe TPU impartasesti celorlalti cunostintele si experienta ta, ajutandu-i pe cei care au nevoie de raspunsuri la intrebari diverse. La randul tau, cand ai nevoie de un raspuns la o anumita intrebare importanta pentru tine, pe TPU vei primi ajutor prin raspunsurile celorlalti.
Suntem pe TPU pentru a da si a primi sfaturi bune, pentru a fi toti pentru unu si unu pentru toti.

| bernaaaaa a răspuns:

Inseamna toti pentru unu dar nu cred ca e primul raspuns corect =(

| metrix a răspuns:

Toti pentru unu

| lmisa81 a răspuns:

Toti pentru unu
Funda/?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU=tu esti inutila. esti atat de proasta incat nu vezi ce scrie in partea stanga sus a ecranului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duti ***