| Marii a întrebat:

Ce intamplare iesita din comun vi s`a intamplat in viata?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Dupa o relatie de 3 luni, fostul meu prieten mi-a marturisit ca este dependent de heroina si ca nu suporta sa ma mai minta.Si mai neobisnuit, nu am avut puterea sa-i intorc spatele, am fost alaturi de el, l-am sustinut in perioada de detoxificare si s-a vindecat, a invins dependenta.

10 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Atunci cand am facut 5 ecografii si mi-a zis ca va fi fata si cind am nascut era baiat.

| Ben. a răspuns:

ne-a luat vreo ora sa iesim de sub masina.

| Ben. a răspuns:

Mda, cine m-o fi pus...

| gabrielutzu a răspuns:

Cea mai iestia din comun intamplare este aceea ca nu mi s-a intamplat nimic deosebit, totul este la fel de banal in fiecare zi...intr-adevar,"tare", nu?:laughing

| andi a răspuns:

Mikiscene, vrem continuarea! big grin

| mikiscence a răspuns:

Am asistat la cea mai tare nunta... dupa miezul noptii mireasa a fost gasita in baie facand sex cu un alt barbat ...nu mai va zic si restullaughing

| Crissa_4407 a răspuns:

Noaptea am avut un vis iar a2a zis mi s-a intamplat exact c am visat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai doar atit? Sint 7000 utilizatori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ben zona, de ce denaturezi faptele? Nu ploua, asa simplu. Ploua cu obuze. Si tu nu patrulai, de fapt alergai pe cimp cu jeep-ul dupa iepuri, pentru ca te-ai saturat de fasole fara carne.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pricep unde a disparut istorioara lui ben zona.