| RaR a întrebat:

Ce jocuri browsere online cu gangsteri stiti?

6 răspunsuri:
| FashionDiva a răspuns:

Mafia Wars facut de Zynga. Il poti juca si pe Facebook.

| DimLight a răspuns:

Mafia.goodgamestudio

| MaimoSH a răspuns:

Iti spun sincer...Gta San Andreas e cu gansteri. E foarte fain.Incearca-l si ai sa vezi.Se gaseste de downlaodat dar si de cumparat. Poti sa-l downloadezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai san andreas... poti sa-ti iei si SA-MP [san andreas multi player] pentru ca e mult mai tare...:D http://www.sa-mp.com/download.php [cel mai nou e 0. 3c;)]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Crims e cel mai tare faci ce vrei e browser si e pefectwinking mie imi place si ma numesc AentulCrima si in plus e roman (perfect) si eu l-am descoperit recent si e fain

| r4r3sh13 a răspuns:

Pai ar fi unu care mie mi se pare foarte interesant...
http://marketglory.com/register/r4r3sh13
PS: mi se pare interesant pentru ca poti transforma banii din joc(virtuali) in bani adevarati$$$