| complicata2002 a întrebat:

Ce jocuri gen Wulin of age stiti? Fara metin straight face Cel mi frumos joc are funda!

5 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

DotA, League of Legends, World Of Warcraft, Starcraft II.

| aabaaab3278 a răspuns:

League Of Legends

| anonimus22222 a răspuns:

Buna, stiu un joc, dar ai grija ca o sa devii obsedata, San Andreas Multiplayer, baga id meu de mess: mihai.andy1@yahoo.ro si uite un tutorial facut de mine: http://www.youtube.com/watch?v=rWRbAz0jwq8

Daca ai putea da si subscribe, ti-as multumii enorm

| vladflorea a răspuns:

Pai incearca sa joci WOW, LOL, sau TitanQuest!

| Picaciu608 a răspuns:

Se gaseste pe internet cauta pe google asa:scrie :jocuri A, C, G, Osi o sa iti apara acolo jos. daca nu vrei metin nu te juca da?