| XbogdyX a întrebat:

Ce jocuri sa ma mai joc sunt foarte plictisit Ajutorrr!

Răspuns Câştigător
| MaxxMann a răspuns:

Assassin Creed, Prototype, NFS The Run, Crysis, 4x4 Hummer, Caesar IV, Warcraft, Starcraft, Age of War, Dragon Age, GTA, Call of Duty, Saints Row, Extreme Trucker 2, Bournout Paradise, Tomb Raider, Halo, Total Overdose, Fahrenheit, Max Payne, Hitman, Diablo 3, FIFA 13, Pes, Batman: Arkham City, Far Cry, The Amazing Spider-Man, Battlefield 3, Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier, Darksiders 2, Star Wars: The Old Republic, Driver San Francisco, Transformers, Sims, Mass Effect 3... http://www.buygames.ro/pc.htm?page=2(gasesti mai multe aici)

11 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Intra pe friv

| Latinmoon a răspuns:

Nfs
Lfs
Gta vice city
Gta san andelas
Asasin creed
Good luck! >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Assassins Creed, toata seria

| Against a răspuns:

Jocuri de gatit big grin

| lorenicamutu111222 a răspuns:

Incearca niste jocuri de pe site-ul ''y8'' eu un site super.Te rog imi dai mie FUNDA?

| FireOfSerenity a răspuns:

Mai bine citesti o carte.

| Ali1234 a răspuns:

Poti sa te joci pe facebook.

| ZuZuIsBack a răspuns:

Salut! iti propun sa te joci Warcraft 3 The Frozen Throne este un joc de strategie de atac si de aparare foarte frumos! sau daca iti placa jocurile shooter joacate counter-strike 1.6!

fifa 2012 sau Assasin Creed sau MU! (MU este tot un joc MMORPG de strategie aproape ca un Metin) Bafta!:*

| Smile2530 a răspuns:

Incerca Frivwinking

| Anusca_Andrei_1993 a răspuns:

Flyff,LucentHeart,Divina,Ultimate-spiderman etc.

| Iacob_Eduard_1992 a răspuns:

Salut! Poti sa te joci Cross Fire, Counter Strike, sau poti sa iei gta san andreas, il instalezi si dupa downloadezi sa-mp... si poti sa te joci online sau need for speed most wanted sunt frumoase. Funda? puppy dog eyes