| stangaionut a întrebat:

Ce jocuri sa mai joc in afara de metin2 nfs fifa si pes?

9 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Cs 1.6
Mirror's edge
Battlefield
Minecraft
Warcraft 3 The ring of chaos & The frozen throne
Travian
Triburile
Gta Vice City & San Andreas

| midnight a răspuns:

Eu joc 4story. e tot un fel de metin da dupa parerea mea e cult mai dragut. e reusit jocul, da nu stiu...la un moment dat devine banal.tre sa macelaresti si sa treci nivelu. ti se pare cunoscut, nu?

oricum 4story e misto, desi te chinui sa treci nivelu realizezi ca merita.

| Digital112 a răspuns:

Shaiya

| Ododododo a răspuns:

Tomb Raider,The-west, Spider-Man, Harry Potter

| EoFetitza a răspuns:

World of warcraft counter stike gta

| Pauleboy a răspuns:

Incearca si tu:
leapsa, v-ati ascunselea,"pacpac"etc happy
nu doar pe pc

| Bula001 a răspuns:

Incearca si tu 4story este cel mai bun joc mmorpg existent si din punt de vedere al graficii si mai multe, eu am cont lvl 80 arcas printe primii din joc (am fost bagat bani in joc) am iteme +20 21, este foarte distractiv dupa ce ajungi la lvl mare si devii puternic! si gasesti foarte multe persoane de treaba in el spre deosebire de metin unde n-ai nicio siguranta si toti gasesc n moduri de a te pacali!

| HeartBeat_2094 a răspuns:

cs; xx

| FoKaRaReS a răspuns:

Iti recomand sa te joci micro volts e fumos jocul funda?