| Clodmod a întrebat:

Ce jocuri stiti? Ce jucati cu prietenii? Fundoi!happy

Răspuns Câştigător
| RedRoses a răspuns:

Poi pe calculator sunt: ourworld, ladypopular, pandanda, stardoll, imvu, sims.In realitate cu prietenii ma joc: tupu,mata,coarda,coca,ne udam,facem caraoke,ne filmam cu o camera photo sau cu un tel timp de o zis sau mai multe zile si facem un fel de,,film'', DABELDOUCH, ne facem unghiile, ne facem parul, ne completam in oracol, ne jucam POKER, ne ducem in parc, la inghetata, la apa undeva... FUNDA?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 20ionel20 a răspuns:

Eu joc pe net C.s. 2.0 sau 1.6, Formula1 2011, Adventure Quest Worlds sau World Of Warcraft.Dar in realitate Tenis de masa(ping-pong),Tenis, Fotbal, adevar sau provocare, cu fetele pe pupici(eu-s baiat), ascult muzica, vad filme etc. Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin.

| GeorgianaEuu a răspuns:

Adevar sau provocare, sultanul, flori fete sau baieti big grin.Ne plimbam, ne udam.Este un joc:iti trebuie o sticla, o invartiti pe rand si cand se opreste, vedeti spre cine indica varfol sticlei si il supuneti unei provocari.Jocuri cu carti:Macaua,razboi, poker, roata iubirii, cersetorul, popa prostu'. Funda?

| oK3 a răspuns:

Conter-strike, metin, 4story, cabal, minecraft, starcraft, DOTA, funda

| Stef0909 a răspuns:

Eu ma joc: fifa 07, 10, 11, 12, need for speed most wanted, hot pursiut, carbon, counter strike 1.6, far cry, crisys. Si cu prietenii ma joc fifa, counter strike, nfs most wanted si crisyswinking