| Mary_Maryus_1995 a întrebat:

Ce jocuri stiti de strada si cum se joaca? De ex v-ati ascunselea sotron..etcbig grin Fundapuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

Elasticul, floare floare deschde-te, tara tara vrem ostasi, adevar sau provocare, 1 2 3 la perete stai, Symon spune, tarile(cu mingea), Leapsa, Baba oarba...

| Nyko05 a răspuns:

Navodul esta iar un joc de strada daca vrei sa il numesti asa. Trebuie sa fiti cel putin sase sapte, se aleg doi dintre voi care trebuie sa va alerge si cand prindeti pe cineva acesta sa alatura voua in prinderea celorlalti si se fromeaza asa zisul navod din care ultimii nu prea mai au cum sa scape happy. Sper ca am fost de folos, nu stiu sa explic foarte bine, insa jocul asta l-am adorat cand am fost mica happy.