| L0ve a întrebat:

Ce nu ar trebui sa lipseasca din bagaj intr-o excursie de 3 zile la munte cu colegii?

Răspuns Câştigător
| CristiSeeker a răspuns:

Bautura. Serios. Eu mi-as lua, 2 tricouri, un hanorac (sau ceva mai gros), o pereche comoda de pantaloni, chiloti si sosete pentru zilele respective, cacila, manusi si multa bautura (alcool), in principiu.

6 răspunsuri:
| luisanamy a răspuns:

Imbracaminte, incaltaminte, obiecte de uz general. Astea au prioritate, depinde si de ce vreti sa faceti acolowinking

| Oana92 a răspuns:

Prezervativele! ca sa nu va intoarceti mai multi...

Răspuns utilizator avertizat
| andy95summer a răspuns:

Bautura,cartile de joc

| Patricia2002 a răspuns:

Tot ce vezi in casa!