| Tsunade99 a întrebat:

Ce nume mai interesante stiti de obiecte, mai precis o gumita cu o fata zambitoare...adica un nume mai ciudat?

1 răspuns:
| Membra a răspuns:

Incearca sa te faci interesanta prin felul tau de a fi, prin gandirea ta, pentru ca nu intereseaza pe nimeni un simplu nume... ciudat, nu semnifica nimic,, special", poate doar imaturitate. (in unele cazuri) Ce am spus eu ti se va parea poate neinteresant/ plictisitor, dar imi vei da dreptate cu siguranta peste ceva timp. Succes!

Întrebări recente