| Karelia123 a întrebat:

Ce obisnuiti sa notati in agenda?
funda si voturi.

Răspuns Câştigător
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! In primul rand nu trebuie sa confunzi agenda cu jurnalul. In agenda iti notezi zilele importante(intalniri legate de slujba, activitati etc.) si iti scrii o lista cu lucruri pe care trebuie sa le faci. Agenda te ajuta sa te organizezi.Deci sa nu scrii secrete, intamplari sau amintiri in agenda-pentru toate acestea exista jurnalul.

2 răspunsuri:
| yonesss a răspuns:

Lucruri amuzante, planuri, chestii pe care vreau sa le fac si trebuie sa le tin minte, vorbe si intamplari pe care vreau sa le regasesc dupa un timp. happy

| Totalik a răspuns:

Pai de obicei in agenda iti notezi intamplarile tale, secretele tale pe care nimeni nu trebuie sa le vada, amintiri pe care le-ai petrecut cu prietenii si multe alte chestii