| Ea12345 a răspuns:

Povestea din primul e veche...cu totii am vazut sau am auzit macar o data.Foarte asemanator este si clipul urmator, foarte cunoscut si profund:
http://www.youtube.com/watch?v=GZ8-XalNyQQ

Iar a doua e penibila, nu se face haz de asa ceva. Urat...

| Petronela a răspuns:

Frumoase dar triste

| maduts a răspuns:

Sunt ff tristecrying(

| KisaTheCute a răspuns:

Despre primul: nu stiu ce sa spun cert este ca te lasa usor dezamagit cuvintele fetei chiar daca a trecut prin situatii destul de grele ...baiatul si-a dat vederea pe ceva ce practic nu avea ~( ea a avut nevoie de un sprijin, si dupa ce l-a avut, incepuse cu pretentii ) iar el, crezand ce spune ea, a ramas in lumea celor care nu mai vad, ci doar pipaie, pacat

al2`lea : haha rolling on the floor foarte amuzant, chiar m-a speriat ca eu am asteptam la altceva, oricum interesante ambele