| aNoNimAt a întrebat:

Ce parere aveti de alina plugaru?

Răspuns Câştigător
| miauu a răspuns:

O femeie...

care face ce vrea cu viata ei
iar nou nu suntem in stare s-o judecam

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O fata care stie ce vrea. Poate fi catalogata femeie usoara dar e totusi destul de inteligenta. Cei care o cunosc mai bine stiu mai multe. Eu nu agreez femeile usoare dar nu am nimic impotriva lor.

| Vizitiul a răspuns:

O tara plina de caini vagabonzi si curve, ce mai pot sa zic? Am ramas fara cuvinte...

| JeSa a răspuns:

Alina Plugaru/Doritoare de noi experienterolling on the floor

| User a răspuns:

O sugativa.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Ador oamenii care se consuma pentru chestiuni care oricum nu le va afecta viata in nici un fel!
De ce sa am o parere despre ea? Si cu ce drept sa o judec?

Nu imi fac pareri decat in cunostinta de cauza, si nu trag concluzii decat cand am toate variabilele. Nu o cunosc pe fata, nu ma afecteaza cu nimic posturile ei, deci de ce sariti toti in sus ca intepati de ac? V-a facut voua ceva fata asta?

Aaaaa, si nu uitati ca face bani pentru ca e platita. De obicei, de barbati! Deci ii rog pe barbati sa se abtina de la parere proasta ca asta inseamna implicit ca au o parere proasta si despre cei care o platesc, si ii rog sa se abtina si pe cei care au folosit asemenea servicii!

Si ce nu va convine? Prostitutia e cea mai veche meserie din lume. Iar lumea asta e a barbatilor. Voi ati creat-o si numiti femeile curve! Nu e asta un paradox?

| LuS[z] a răspuns:

Nu una foarte buna tinand cont de imaginea pe car o are... oricum e o tara libera si fiecare are dreptul sa fac ce vrea.

| MisterKat a răspuns:

Alina Plugaru este o curva mare, o t***a! Ma mir ca nu a aparut in ziare cu sitiri de genul:"Alina Plugaru a facut febra musculara de la munca. "sau "Cum s-a lansat diva Alina Plugaru in show-biz, ce a trebuit ea sa faca? "sau "Detalii despre fotbalisti, impresari, producatori de televiziune etc pe care doar Alina le stie...laughing "

| Sara2 a răspuns:

Mi se pare o tipa ok. nu stiu de ce o criticati atat ca pana la urma nu se vinde pe 2 lei cum fac tarfele dp centura. asta inseamna ca aceeasi parere aveti si despre monica columbeanu care a fost "dama de companie". si inca ceva, nu imi place ca in romania din pacate nu se va termina niciodata comunismul, ganditi ca niste comunisti

| ForeignO a răspuns:

E o curva!

Dar tu?

Răspuns utilizator avertizat
| Ea.e. a răspuns:

Curva...

| david83 a răspuns:

E o blonda

Răspuns utilizator avertizat
| Onetwthree a răspuns:

E blonda. la c te astepti dl l o blonda?batting eyelashes
si e o curva si jumatate whistling

| MihAelA_1847 a răspuns:

Mai bine tac din gura.Nu doresc sa ma pronunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte urata.parerea.destul de frumoasa.femeia.problema e ca gandeste cu...si aduna banii, cu mana.