| Scliparici a întrebat:

Si ne mai miram de ce copiii din ziua de azi sunt cum sunt...
http://www.youtube.com/watch?v=zHhy9_B3zPU&feature=relat ed
Voi ce parere aveti? Sa se machieze de la asa o varsta...mai mult de 11 ani nu cred ca are, pai cand ajunge la 15-16 ce face? Ajunge langa Alina Plugaru?

5 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Doamne ia-ma praying ii dau vreo 8-9 ani.....sincer eu nu vad rostul machiajelor zilnice, natural este cel mai bine zic eu happy

| Scliparici explică (pentru MaDeclarFan):

Eu nu am nimic cu machiajul, dar de la 18 ani in sus, aceea fetita este foarte mica si se machiaza :o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun.Am urmarit materialul. Daca vrei sa faci conversatii nu te opreste nimeni.Dar ce legatura are cu Dragoste si sex?