| didu194 a întrebat:

Ce parere aveti de pastilele Apple Cider Vinegar? Sunt bune pentru slabit?

Răspuns Câştigător
| Byencutzz a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa folosesti iti distrugi organismu sti cum sunt pastilele astea? slabesti incet incet cu chinuri adica nu trebuie doar sa iei pastilele trebuie sa ti si cura si dp ce se termina pastilele t faci mai rau ca inaintewinking nu sunt bune sunt o mare porcarie incerca sa slabesti sanatos daca este nev fructe, legume fara fastfood sau chipslaughing P. S -daca ai celulita sau surplus de grasime plimba-te seara, am citit ca mersul pe jos face mai bine ca alergareawinking

2 răspunsuri:
| Laurici :x a răspuns:

Din punctul meu de vedere pastilele de slabit sunt foarte toxice, asta e si parerea doctorilor nutritionistiwinking iti recomand sa faci sport cat mai multwinking e mai sanatos si in felul asta faci si muschi

| lollitha a răspuns:

Nu!
o cunostinta de-a mea a incercat

a luat timp d o luna
s-a vazut efectul dar se simtea tot mai rauhee hee
sunt ff toxice

tb`ta...
dar sunt toxice