| lory22 a întrebat:

Ce parere aveti de petrecerile fanilor muzicii rock di Vama Veche?

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt nonconformisti si se comporta ca atare...

| elena a răspuns:

Toti tinerii la o anumita varsta vor sa se dezlantuie intr-un anume fel fara a fi urmariti de ochii iscoditori ai familiei sau ai persoanelor mai in varsta si atunci se bucura de aceste petreceri care nu cer sa fii la "Staif", adica sa ai o conduita "scortoasa". Si eu as vrea uneori sa ma comport ca si ei, asa imi cere inima dar certificatul de nastere imi spune sa ma linistesc, sa ma linistesc...

| J7anine a răspuns:

Se prostesc pe an ce trece...

| Frogie a răspuns:

straight face fiecare se distreaza in felul lui.nu cred ca exista o regula anume pentru distractie... oricum tot la limitele normalului si fara exagerari...eu am fost in Vama pe 1 mai si a fost superb.concert OCS.mare...valuri...un vis happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca paduchii ar fi licurici, Vama Veche ar fi Las Vegas