| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de postarea asta...astept comentarii critici. orice va trece prin cap...
http://unul-din-multime.blogspot.com/2011/03/de-ce.html

Răspuns Câştigător
| Pitika_5185 a răspuns:

Uite parerea mea: chiar daca sunt oameni ce vor sa se apropie de tine, iar tu le ridici un zid sa nu poata ajunge la tine.este destul de rau pentru tine chiar daca tu nu vezi lucrul asta sau nu vrei sa il accepti.Mai intai de toate pretuieste toate persoanele care le ai cel mai apropae de tine, si ma refer in special la parinti.Eu mi-am pierdut tatal in urma cu 1 an si 8 luni.Si crede-ma.E foarte greu fara persoana iubita.
Sa vrei sa mori tu, tot gresit este.Trebuie sa ne pretuim viata. Unii yic ca viata este usoara, altii ca e grea.Eu sunt de parere ca viata este si bun a si rea.Trece repede si de aceea amintiri frumoase nu raman intiparite decat din copilarie.Intotdeauna cele urate nu ai cum sa le uiti.
Sfatul meu: Daca nu suporti persoanele care vor sa se apropie de tine(pentru ca intr-adevar multe sunt fatarnice, parsive, etc)nu merita sa nu le dai macar putina atentie.Doar putin.Pt ca sunt sigura ca si indiferenta de care vrei sa dai dovada.te doare putin.Si nu numai pe tine.Si pe restul.
Asta e parerea mea.Ti-am zis ce mi-a venit in minte pe moment.Acum totu ramane la aprecierea ta ce vrei sa faci mai departe pe tema asta. Sper sa alegi calea buna happy