| Raluca_7548 a întrebat:

Ce parere aveti despre arssura?

Răspuns Câştigător
| Alex_9605 a răspuns:

Imi place mult Arssura, are versuri mortale, face treaba buna in Hip-Hop.

8 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Are versuri interesante... dar... per total nu m-i se pare chiar atat de exatraordinar... Prefer... nimeni altu, veritasaga, dagga, katana, pars atria si altii...

| gabrielutzu a răspuns:

Canta fain.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arssura trebuie intai sa isi deschida ochii ca sa fie un artist ok. dar pana atunci, pentru mine e o scurssura care stie doar sa se laude, sa sufere de el in multe melodii, si sa se dea mare rapper, cand la freestyle e stropit cu diarie si la propriu si la figurat. nu e rapper, e doar un interpret de versuri si atat. de ce nu realizati chestia asta? pentru ca va place, pentru ca sunteti la fel ca el. departe de adevar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma sincer sa fiu imi place mult Arssura pentru ca ma regasesc in multe dintre melodiile lui! Si desi sunt multi care il urasc si il jignesc si nu doar pe el ci si pe fanii lui asta nu inseamna ca nu mai trebuie sa imi placa! Pur si simplu ascult ce-mi place si ce vreau eu nu ce vor altii >... daca nu va place muzica lui lasati-l in pace nu-l mai ascultati dar nu va apucati sa-l jigniti...< Sunt destui carora le plac alte genuri si care fara sa stie comenteaza ar trebui sa isi dea seama ce vorbesc! Respect celor care inca il mai asculta pe Arssura si nu o fac pentru ca zic prietenii lor ci pentru ca asa simt ei! Si mult Respect lui Arssura, Bitza, Guess Who, Raku, C. I. A., Ombladon, Cumicu, Veritasaga, si multi multi altii care inca mai canta Hip-Hop pentru ca Hip-Hop-ul este viata lor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tareeeee

| SaintOne a răspuns:

Cel mai tare. avataru' meu cred ca zice tot. big grin

| iulya a răspuns:

Sunt foarte buni:X imi place mult muzica lor...

| LuciferRulles a răspuns:

Mda... se pare ca avem raspunsuri si raspunsuri, totusi, eu zic ca Arssura este un colos al muzicii rapp din Romania, de ce? pentru ca versurile lui te fac sa deschizi ochii, si pentru ca are cateva fraze memorabile, in legatura cu raspunsul tipului anonim, care nu a avut tupeu sa isi puna macar contul TPU, si care il catalogheaza pe Arssura drept o scursura, eu cred ca esti prost, nu stiu, asa cred eu. Continua sa asculti versuri fara inteles pentru tine si o sa ajungi mai rau decat esti, asta e schema cu cantaretul nostru, el canta ceva destul de complicat pentru unele minti incuiate. Daca iti place Arssura, iti recomand sa asculti si Sisu sau Cumicu happy sunt cu totul altceva dar au cam aceeasi viziune asupra lumii happy