| Anndddra a întrebat:

Ce parere aveti despre busty, femeia cu sani de fier? Oai mie parca mie mila de ea dar nu stiu de ce. si e atat de frumoasa la 51 de ani. Bravo ei, castiga bani din cea ce facehappy Astpt rasp voastre

3 răspunsuri:
| DعeutZa a răspuns:

Nu stiu c sa spun.dar iti dai seama ce nasol este pentru ea cu asemenea sani. poate pare fericita.dar gandeste-te si la consecinte.mai ales vara...cand e cald...sau cu coloana.cu atata greutatesade f bine ca mai castiga si bani din ceea ce face dar mie mie se pare exageratsad

| Anndddra explică:

Alexandra: da asa e, foarte relaxata si n'o doare nimiclaughing dar asa sunt eu, mi-e mila si daca stiu ca nu o doare, ca eu repede vinetesc daca ma pitiga prietenul meulaughing

| alexandra_8006 a răspuns:

Mai nu stiu daca, chiar iti provoaca mila ca totusi am avzut ca ea este relaxata si nu o doare nimic...laughingsi nu pare ca are 51 de ani