| didi12 a întrebat:

Ce parere aveti despre cei din zodia Scorpion?(PS:Nu vreau sa-mi luati de pe internet, ci din propria voastra experienta)

Răspuns Câştigător
| zăGhost a răspuns:

N-o să fie prea greu având în vedere că sunt născută în zodia asta laughing
Am să-ţi spun câteva cuvinte caracteristice: încăpăţânare, orgoliu, multă energie, dorinţa de permanentă schimbare, creativitate... şi majoritatea avem un temperament coleric.(ăsta spune multe, intereseaza-te despre el).

8 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Persoane timide, de treaba dar cateodata foarte, foarte enervante.

auran
| auran a răspuns:

Barbatii - inteligenti (ca orice barbat de altfel...), destul de taciturni, isi respecta partenera si sunt pentru casa.
Femeia - usor impulsiva, vesela si independenta.

| callmebeautiful a răspuns:

pai eu sunt scorpion si pot spune ca sunt timida si singuratica

| bibigaby a răspuns:

Pai de ce tu esti scorpion? (si eu sunt) nu stiu ce sa zic...dar e o zodie de obicei nesuferita dar iesteata!:d

| andree1705 a răspuns:

E mare razboi intreb Scorpioni si Taurilaughing.

| GoguLoV3lipitoOarea a răspuns:

O parere foarte buna.Cum sa-mi urasc zodia?(sunt scorpion)

| Cherry a răspuns:

Iubitul meu este zodia aceasta,si sincer este foarte gelos,unoeri chiar exagerant,uneori poate devenii chiar nervos necontrolandu`si unele reactii,in schimb pot fi prieteni buni,sunt muncitori in viata de familie si iubitori, iubesc pana la ultima suflare fara sa accepte daca persoana nu-l vrea, nu renunta la nimic.

| JustMeDaiana a răspuns:

Sunt incapatanati si le sare repede tandara, dar sunt genul de oameni pe care te poti baza mereu