| Ionică a întrebat:

Ce parere aveti despre cei nascuti in zodia rac? Va rog sa spuneti din propria voastra experienta. Multumesc!

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O experienta mai proprie nici nu puteam sa amlaughing
Tati ca si subsemnata e rac.Suntem foarte lenesi, amanam lucrurile de pe o zi pe alta, nu luam decizii pe loc, gandim prea mult, avem ticuri nervoase, suntem pasnici pana suntem calcati pe coada si devenim scoprioni veninosiI don't want to see

| paramore a răspuns:

Am avut eu un prieten in zodia asta, era foarte foarte gelosssssurprisenu am mai vazut asa specimen

| αndï a răspuns:

Am un prieten rac, e foarte spontan, si daca nu-i comvine ceva face urat laughing, si isi bate joc intr-un mod nasol rau de tot de persoanele care nu-i comvin ( ca si mine intr-un fel xD - vasator eu ) are lenea in sange omu si decat sa-l astept sa iasa pe afara mai bine fac dragoste cu perna

| dewix a răspuns:

Tatal meu e rac laughing e cam... lent, daca pot sa zic asa, si e si fooaartee calm, dar cand se enerveaza e de rau.

| kennyspark a răspuns:

Eu sunt rac.big grin
U esti ala din constanta. Du te mai la amre prinde unul si intreaba l personal ce crede despre el insusi?