| Şoricel_3591 a întrebat:

Ce parere aveti despre mine ca utilizator TPU? Raspundeti sincer

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Pisicuța a răspuns:

Buna,
Vad ca esti un utilizator mai nou, ti-am vazut raspunsurile si vad ca sunt destul de bune. Dar pune intrebarea asta peste cateva luni, cand o sa ai un rank mai mare si o sa te mai cunoastem.
@Adutzza vorbeai de minebatting eyelashes? ca poate ma apuc si de vanat devil

10 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

În afara faptului că ai numele ca cel de alint folosit de mine pentru niște persoane care-mi sunt dragi, nu am nicio părere. De fapt asta e o întrebare cam egocentristă și absurdă pentru că nu poți avea pretenția să știe oamenii cine ești tu dintre atâți utilizatori(cu excepția celor foarte activi bineînțeles).
Ți-am citit răspunsurile pentru că-s puține și văd că răspunzi la obiect, ceea ce e bine dar nici în întrebări mai complicate nu ai intrat. Vezi că „superior" nu are grad de comparație.

| TeoPT a răspuns:

Păi, ceea ce mă bucură la tine este că până acum nu pari a fi obsedată de funde și pentru binele tău sper să nu devii mai încolo.
În rest, din 20 de răspunsuri nu pot avea mare părere. După vreo 2-3 luni întreabă-ne.
Și încă ceva, dacă vrei să demonstrezi că ești deșteaptă, nu îi da fundă lui paupaulapaulina, pentru că este un distrus/o distrusă obsedată de funde și nu merită. Sincer, știu ce vorbesc. Sper să nu îi dai fundă.
Sfat: Încearcă pe viitor ca și până acum să îi ajuți pe alții cât poți fără să ceri funde ca unii obsedați de pe aici, pentru că nu ajută la nimic. Ei își imaginează că vor deveni Dumnezeii site-ului dacă cerșesc funde.
Baftă

| Savy a răspuns:

Tu cine esti ma?

| Anddrea a răspuns:

Pai sincer nu am mai auzit de tine. Nu sunt nici activa de foarte mult timp desi am cont de anul trecut. Poate ca in viitor voi auzi de tine si iti voi putea spune mai multe. Pana atunci bafta! :* Si nu uita ca nu conteaza parerea celorlalti despre tine.

| paupaulapaulina a răspuns:

Am observat ca ai contul doar de cateva zile, dar totusi ai deja 4 fundite big grin

Bravo! Tine-o tot asa happy

Fundita happy

| theorizer a răspuns:

Nu tocmai buna I don't want to see Tu ce parere ai despre mine? oh go on

| Şoricel_3591 explică:

Ms Ilegalnonstop... dar nu stii cum e.laughing

| Şoricel_3591 explică:

Va multumes tuturor celo care mi-au raspuns la intrebare.

Si Adutzza ...nu e adevarat, eu sunt un soricel cuminte laughing

| acestaesteunnume a răspuns:

Am o parere buna, in afara caci mananci branza din frigider.
Pisica insa, nu. Ea te vaneazalaughing

| ilegalnonstop a răspuns:

Imi place parul tau