| alinaWalina a întrebat:

Ce parere aveti despre nokia 6303?big grin
Ca vor a mei de ziua mea sa mi'l cumpere si eu nu stiu ce sa zic... ii fain?
Ca mie imi place cat de cat dar mna...

mersi

Răspuns Câştigător
| giovana a răspuns:

Este un telefon bun, carcasa de metal, performant. O sa-ti placa mult.

3 răspunsuri:
| Kaname a răspuns:

E destul de bun sa stii. M-am interesat si vad ca este bunicel.

| IepurasulBrunet a răspuns:

Este okwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghidul meniurilor este o nouă serie a colecţiei „Gastronomica", iniţiată de Editura House of Guides. Aceasta cuprinde un număr de volume care prezintă elementele specifice diferitelor bucătării naţionale din Europa,…