| xLovLySmiLe a întrebat:

Ce parere aveti despre peria cu cilindru rotativ InStyler? Merita cumparata? funditabig grin

Răspuns Câştigător
| annkaa a răspuns:

Ceau:*
dupa parerea mea nu merita cumparata ...iti zic si de ce :pentru ca aia de la teleshopping is niste hoti,fac reclama numai asa ca sa cumpere lumea si cand o iei te trezesti ca nu e buna de nimic, eu nu cred ca chestiile alea ca maram nu iti arde parul, ca dureaza numa 10min pana iti faci parul...whistling

1 răspuns:
| Dreamz a răspuns:

Sa stii ca cei de la TopShop fac mai intotdeauna produse foarte bune. Mi-am mai cumparat de acolo foarte multe lucruri prin care pot aminti un mop H2O foarte bun care lasa covoarele curate curatele, si mai multe dar cele mai dragi imi sunt un fel de clame de par cumparate tot de acolo cu care poti sa iti faci foarte foarte multe coafuri.
In fine. Revenind la intrebarea ta, si eu doresc sa-mi cumpar in style, chiar daca am parul ondulat. Deci, pe scurt, este 2in1. Eu mi-l voi cumpara si sper sa o faci si tu pentru caa parul tau sa fie foarte frumos. Mult succes si bafta la aranjat parulbig grin.