| MihaaMihaela a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul Elefant.ro? Ma refer la cat de bune sunt serviciile, preturile etc.

2 răspunsuri:
| Thornado a răspuns:

Site-ul isi onoreaza foarte bine comenzile iar preturile sunt dintre cele mai mici pe care le poti gasi. Cateodata baga reduceri masive de pret, de exemplu de Black Friday a fost -50% la toate cartile si atunci am comandat de vreo 500 ron. Am ridicat cartile de la sediul lor si totul a fost ok: punguta, factura, plata cu cardul sau cash, tot! Recomand!

| Ciprian_Toncean_1982 a răspuns:

Mare atentie, totul pare prea frumos... uitati-va cate carti au in stoc... cum livreaza in 24h, daca majoritatea titlurilor sunt in sistem de precomanda.