| Papusicaaaaaa12321 a întrebat:

Ce planuri aveti de revelion happy?

18 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu de revelion voi sta la o prietena, o sa mancam, o sa stam la calculator si ne vom uita la tv happy

| Daviiiiiid a răspuns:

Merg in Germania, la hotelul din Hamburg.cred ca se cheama Marriot Kolnbig grin. thu ce faci?

Răspuns utilizator avertizat
| BruneTTe a răspuns:

Petrec cu colegii... am inchiriat o sala, colegii mei se ocupa de sonorizare si tot ce mai trebuie deci va fi super love struck abiaa asteptttt!

| Diana0987 a răspuns:

Pai din moment ce ziua mea e in ziua de revelion am sa imi tin ziua... iar seara am sa merg la o petrecere alaturi de parinti si prieteni happy. tu ce ai sa faci?

| zalisa a răspuns:

Acasă, cu niște bomboane cu rom și o sticlă de vin franțuzesc alăruri, un revelion veritabil laughing

| DraPraaHaarp a răspuns:

Poi, o ard cu niste prieteni in oras, sh apoi acasa la unul dintre ei sa tragem o bautalaughing tu? ce planuri ai?

| Papusicaaaaaa12321 explică:

Pai eu cred ca o sa merg in centru dupa aceea la niste prieteni love struck

| fallsHD a răspuns:

Eu o ard cu whisky si cativa colegi, stam pe mess, si vorba aia "cola, seminte, caterinca", ca doar odata e revelionul nu? :

| eu_4591 a răspuns:

Ma fac praf...

| eu_4591 a răspuns:

Ma fac praf...

| TuchleiMihai a răspuns:

Tot ce voi putea ca sa ma simt bine, daca nu voi reusi, vb dupa.

| LordJohn a răspuns:

Merg in budapesta intr-un hotel cu aquapark

| MenCool a răspuns:

O ard cu niste colegi prin centrulaughing... u ce facilaughing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziua mea e de Revelion deci nu stiu cred ca voi petrecewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inchiriat un local (suntem 30 deci o sa fie tare)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau foc la palatul cotroceni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa... e saracie!