| AnemonaP a întrebat:

Ce porecla mi s-ar potrivi? Ma cheama Alexandra prietenii imi spun Alexandra, Alex, Ali si Andra dar nu vreau porecle legate de numele meu cum ar fi dulcica sau frumusica altceva ma puteti sfatui va rog mult!

Răspuns Câştigător
| pisycutz a răspuns:

Pai legat de poza ta cu pisika nu ti-ar place pisicutz sau ce de genu?happy... sper sa te ajute

31 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Bramburica.

HepHap
| HepHap a răspuns:

Fanfaronica!

| asya a răspuns:

Sweetytongue

| DoomNEzeu a răspuns:

Eu am o prietena care o cheama alexandra, eu ii spun axe big grin

| Haydee a răspuns:

Alle? ella?laughing

| Haydee a răspuns:

Cinderella?big grin

| Gabriel_3333 a răspuns:

In primul rand trebuia sa te descrii pe tine ca sa iti pot da o porecla(despre firea ta, despre cum arati si ce iti place tie in general) Asa nu am ce porecle sa dau happy

| YepIsSuspended a răspuns:

Pikikutza... Pisik -dulcik...printesuka...Lolly...Polly...

| Marry:X a răspuns:

Buna. numele tau provine din limba greaca de la alexandros ce inseamna protector al femeilorbatting eyelashes si o porecla...ale,and,andu:*

| Livianananana a răspuns:

Albynutza

| ❤°º•★DeNy★•º° ❤ a răspuns:

ALle .alexa...pe nm ma cheama denisa si prietenii imi sppun daii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mumoasa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Axy, precious brunette, alecsutza papusa, frumusica, dulceata, brunetzica/blonda, Angelli cu gheata, famous axy, Alix, miss A, lady Ale...si multe altele chatterbox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lexa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gabi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tie ti s-ar potrivi ada sau alexutza cum vrei tu dar dupa parerea mea nu o sa-ti spuna nimeni dulcik sau frumusica...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bondocel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chitzu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gay`itsa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alessandra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si p mine ma cheama alexandra si prietenii imi spun andra de fapt daca cineva ma striga alexandra nu imi dau seama ca este vorba de mine dar am incercat cu prietenele mele cele mai bune sa imi dau o noua porecla cum ar fi alexa si nimeni nu ma mai stigat asa tot andra a ramas dar dupa parerea mea nimeni no sa te strige bombonik, papusica, lady sau ceva de cenu dar am inceput sa practic dansuri orientale si de atunci prietenii imi spun numa jasmyne deci apucate de ceva daca vrei o porecla pe masurawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu is Alexandra prinetenii imi spun Ale Ali

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LeXa...Si pe mine ma cheama Alexandra si mi se zice Dya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu eu una sugatoarea 44

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma numesc alexandra si cred ca ti s-ar potrimi dragutica frumusica daca esti grasuta grasunica grasuta slabuta micuta simpatica si cam atat pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lexa alexiss lics lix

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am porecla de roz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o curva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma cheama Alexandra... uni imi spun Ale sau veverita, iubitzel.etc