| JokyGame a întrebat:

Ce pot face ca sa-mi ocup timpul cand am mana in ghips intr-o perioada de 1 luna si 3 saptamani tinand cont ca am rupta mana stanga si sunt dreptaci >?

Răspuns Câştigător
| mihaelaic a răspuns:

Partea bună a lucrurilor este că poţi scrie! Poţi face foarte multe lucruri pe care le făceai înainte. E ocazia perfectă să citeşti o carte, să te uiţi la filme, la documentare. Ai mult timp pe care, în loc să îl pierzi, îl poţi valorifica.

3 răspunsuri:
| AlexeHellsing a răspuns:

Încearcă să citești câteva cărți, te va ajuta să-ți ocupi timpul și să-ți dezvolți vocabularul.

| CălinPL a răspuns:

Eu cand eram un gammer inascut, si chiar cu mana in ghips jucam jocuri.

| Helena0501 a răspuns:

Buna! Si eu am avut o mana in ghips, dar cea dreapta.Eu am citit, am jucat jocuri cu zarul sau sah. Daca vrei poti face si tu la fel.