| AlexandraPiti a întrebat:

Ce program pot folosi pentru a scoate vocea dintr-o melodie. Urgent, urgent. Funda

4 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Audacity e cel mai bun poti face orice cu el

| Cronki a răspuns:

Si eu am cautat programe de extras vocea. Aveam nevoie doar de melodia curata pentru karaoke. Ei bine concluzia e ca aceste programe nu fac decat sa reduca vocea undeva pe fundal. Dar tot se aude! Coloana sonora total lipsita de voce poate veni doar din studio. Astept si alte comentarii!

| Sfanthul a răspuns:

Orice program ai folosi este in zadar! iti strica si melodia!

| dumbass_7741 a răspuns:

Poti incerca cu Vegas pro dar e complicat o sa dureze pana o sa te prinzi.