| denysweet a întrebat:

Ce program pot sa folosesc ca sa imi spuna pe messenger a intrat unu/a iesit altul cu voci dinalea amuzante
dati-mi un link de unde il pot descarca si cum sa il fac sa spuna
dau funda!

5 răspunsuri:
| CarMen_6610 a răspuns:

Http://messenger.bancuriok.com/tag/buzz-sounds/ uite aici dar nu te sfatuiesc sa-l instalezi va deveni stresant si enervant pentru un timp nu vei pute asculta muzica ca incepe o iesit unu o intrat altu te cauta cineva sau cea cu pasescu te cauta un t. i. g. a. n. c. a... o esti un gauzar si fel de fl de chesti bafta

| Florin_2297 a răspuns:

Iale de aici sunt super tari :) http://eu-simplu.blogspot.com/......unete.html

| zayidee a răspuns:

Crede-ma nu ti l-ai dori... e oribil, adica e interesant la inceput primele doua zile, apoi e chiar stresant.