| iuandfto a întrebat:

Ce programe mai exista gen photoshop si de unde le pot descarca?

7 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

GIMP, apt-get install gimp!

| MistikkGirl a răspuns:

Photobie cauta pe filehippo!

| LostInDreams a răspuns:

Photoscape-photoscape download; paint.net-paint.net download free.big grin cam astea fac ce face si photo shaop-ul. fundita?:X

| ghineanamaria a răspuns:

Mie imi place mult photo shape il poti descarca aici:http://www.photoscape.org/ps/main/download.php

| Danyyyyy a răspuns:

Photoscap e un super program:X
pizap dar e online
picnik.com
photoinstrument

| LloOlLey a răspuns:

Photoscapethinking si le poti descarca free de pe googlebig grin

| StarDustD a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa folosesti photoshop daca te pricepi pentru ca e cel mai bun...