| Flöricicä a întrebat:

Ce putem face daca suntem toti prietenii afara si nu stim ce sa facem(practic, stam degeabalaughing )Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Cåpåċεl a răspuns:

Va jucati
1.Va`ti ascunselea.
2.Alergatea
3.Stati la barfa.
4. Vorbiti de secretele voastre.
5.Va plimbati
6.Va faceti poze.
7.Va duceti la un suc
8.Va duceti la o pizza
9. Jucati carti intr-o scara
10.Va luati o patura si stati pe ea.
Sper sa te ajute ideile
Funda?:d

6 răspunsuri:
| summertime a răspuns:

Incercati sa jucati diferite jocuri ca flori fete sau baieti,adevar sau provocare(poate fi foarte distractiv uneori), daca aveti unde puteti juca si carti sau povestiti intamplari amuzante din copilarie sau diferite filme, spuneti glume etc. Sper ca te-am ajutathappy.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Un joc sportiv amical, mie imi place basketul si is inalt (1, 70m si am 13 ani, la 20 cred ca fac 1, 80-2m) te face inalt, slabesti, distractie, tot ce vrei se vor uita baieti/fetele la voi cu sentimentul ca ce smecheri/e sunteti depinde si de cum aratati voi, chestia cu holbatu

| AaaMoods a răspuns:

Jucati si voi fazanlaughing
sau puteti juca carti
cine stie pititea
Funda pentru ideibig grin

| Valentincy a răspuns:

ADEVAR si provocare:S:S:S
noi ajta facemm sau daca nu o mingie de fotball...sau ceva de genuu...

| FeelsLIKEmusique a răspuns:

Barfa si semintelaughing Penelopa, Nuitlain(stiu ca nu asa se scrie), kiki ricki? Dupa preferinte. Sau nu stiu. noi stam intr-un parculet, ne plimbam. Acum depinde cati ani aveti. Daca va mai jucati cu mingea. sau poze? Tu hotarasti!

| 7Azaky a răspuns:

Pai daca iti place sa faci sport (chiar daca esti fata) ti'as recomanda niste baschet,volei, tenis(de masa sau de camp daca aveti palete)...
Daca nu thinking plimbari prin parc, un joc de carti (septic :X)...mers la un film ceva prin mall sau un biliard (daca aveti $ )
Dar activitatile sportive in echipa big grin sunt cele mai interesante, mai ales intre prieteni big grin
Oricum sunt multe de facut afarahee hee, numai ca trebuie sa aveti grija ce alegeti!