| Flavius90 a întrebat:

Ce reprezinta acel cap intalnit des pe tricouri. Numele e ceva de gen :

Iankebaka

Chebaka

Ikebana?

spuneti-mi si numele plss.

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Am inteles ca ai gasit raspuns, dar eu tot iti spun ca ikebana este arta aranjarii florilor in vaze sau buchete (la japonezi).

| Flavius90 explică:

Scoatetio plss ca am gasti raps

| Flavius90 explică:

Mda tu imi spui... ce sa zic.

Cel pe care il cautam era che guverna.

| Flavius90 explică:

Ba voi chiar aveti figurilaughinglaughing) mari smecheri laughing mars mha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se scrie che guevara si a avut un rol fundamental in revolutia cubaneza. multi poarta tricoul pentru ca era un om dur, un terorist militar.