| SDavidS a întrebat:

Ce sa cumpar Samsung Galaxy S3(cand va aparea) sau Samsung Galaxy Note?

7 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Samsung Galaxy S3

| SyLvYuTzU a răspuns:

O fi Noteul plin de aplicatii tari si fain dar s3 e cel mai nou telefon Samsung si cel mai performant de pana acum!
Asa ca iti recomand s3!

| MariusF23 a răspuns:

Cu toate ca s3 arata ca naiba, ti-l recomand pentru androidul asta nou si procesor.

| Niki9 a răspuns:

Galaxy S3.

| Andrei9 a răspuns:

Astea-s vise nu? laughing 98% dintre astia de pun intrebarea "ce-mi recomandati dintre... " nu isi vor lua. Iar tu esti unul dintre ei, 100%.

| Pyron a răspuns:

Eu ti-as recomanda Samsung galaxy note.

| DeeaHug12 a răspuns:

Draga Stefan, si eu am un Samsung Galaxy Note si ti-l recomandhappy imi plac toate aplicatiile happy