| Tedoraaa a întrebat:

Ce sa fac ca sa, nu stiu, sa treaca timpul mai repede, m-am saturat de scoala vreau sa vina mai repede saptamana altfel si vacanta de primavara, cu ce sa imi umplu timpul ssi cum sa ma motivez? sa mai rezist si luna astalaughing)ma plictisesc de moarte, idei! cel mai bun si concret rasp funda

5 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Trebuie sa iti gasesti o ocupatie (eu spre exemplu iubesc pc-ul asa ca mi-am scos si instalat 61 de jocuri si am ce face cand intru pe calculator).Poti sa iti faci cont pe un site ca altfel trece timpul cand comunici cu cineva poti juca un joc multiplayer sau ceva de genul.Poti sa iti aranjezi altfel programul. Poti iesi mai des din casa duap ce vii de la scoala sau inainte (dar sa nu afecteze prea mult programul pe care il urmezi cu scoala). Gasesti tu ceva de facut nu iti fa griji! Baftawinking

| Anq209 a răspuns:

Si mie mi se pare asa scurta ziua...pai fa-i ce fac eu joaca un joc(din acela in care trebuie sa intri zi de zi pe el,ex:farmandia,metin II,counter,IMVU,farmerama,etc. ),mai citeste, invata, iesi cu prieteni.Asa satul esti de scoala?

| JhonnyDepp a răspuns:

Pai de exemplu apucate de un sport (handbal, basket) sau creeaza origami 3d eu am o mare colectie si saptamana de saptamana creez ceva nou.Alta idee...hmm pai du-te intr-un spatiu cu o priveliste superba si fa poze...cam asta fac eu. sper sa te ajute.happy

| Tedoraaa explică (pentru JhonnyDepp):

Fac inot dar din pacate n-am unde sa merg sa fac pozelaughing desi si mie imi place sa fac pozehappy

| Remus13 a răspuns:

Te poti duce la film cu prietenii intr-un mall, la un fast food, sa citesti, sa te uiti la televizor, sa te joci pe calculator, sa muncesti in casa, sa faci curat. bafta