| danutza8 a întrebat:

Ce sa fac ca sa treaca mai repede timpul?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci farse pe telefon!

| roxanaiasmina202 a răspuns:

Distreazate! Asa timpul o sa treaca mult mai repede.

| Electro622 a răspuns:

Citeste ceva, fa ceva pe net, stai pe TPU si vorbeste cu prietenii sau uitate la tv happy

| JustGangster a răspuns:

Joaca un joc(metin2, fifa, counter-strike...), suna la lume la usa si fugi, du-te cu prieteni si juca-ti fotbal, uita-te pe youtube la video-uri de ras... Daca vr sa joci counter strike : intra pe forum www-csoutstanding.com/forum, fa-ti cont si jos gasesti servare oficiale si afilate sunt server de zombie, respawn si deathrun.