| Anndra14 a întrebat:

Cum fac sa treaca timpul mai repede? rolling on the floor)

5 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Ştii...adevărul e că timpul trece din ce în ce mai repede an de an.
Fie că vrei sau nu, timpul va trece mai repede dacă aştepţi.
Da, te plictiseţi. Dar nu-ţi dori să treacă timpul mai repede. Doar găseşteţi ceva care să-ţi ocupe acest timp.

| corolav a răspuns:

Cred că nici Dumnezeu nu știe acet lucru.
Și tu ceri la niște muritori de rînd?
Ai gîndit mult pînă să pui această întrebare?

| OnuOnulică a răspuns:

Uită-te la filme/seriale.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu vrei asta. Timpul trece ingrozitor de repede. Nici nu iti dai seama. De ce vrei sa treaca mai repede? Eu as vrea sa pun stop. Exact in momente cand nu vreau sa se termine o noapte.
Dar ca sa iti raspund la intrebare... distreaza-te happy

| GolopențaAdrian a răspuns:

Iti gasesti de lucru si trece timpul repede